skip to Main Content
Персональні

Музичне поздоровлення  – поздоровлення в эфірі ТРК «Слобожанка» у віршах з використанням ваших фотографій (до 5 шт.) плюс музичний відеокліп надовго запамятаються імениннику! Блок привітань на екрані щоденно о 19:00! Вартість замовлення (з 1 фото) – 100 грн. (приватне), 200 грн. (колективне). Показ 5 фото протягом кліпу +50 грн. Запис музичного поздоровлення на диск – 30 грн. Замовлення приймаються не пізніше, ніж за три робочих дні до ефіру.

Замовити «Музичне поздоровлення»

Виготовлення весільного фільму хронометражем до 3 год. – від 2000 грн.

Замовити послугу «Весілля»

Для бізнесу

Рухливий рядок – це ваше рекламне оголошення обсягом до 15 слів. На каналі Телерадіокомпанії «Слобожанка» рухливий рядок виходить щоденно до 5 разів на день у проміжок часу з 18:00 до 22:00. Він розміщується знизу екрана під час трансляції художніх та документальних фільмів, що передбачає найбільшу аудиторію глядачів, та, відповідно, високу ефективність вашої реклами. Її вартість у рухливому рядку становить – 4 грн. 00 коп. за кожне слово в день (приватна) та 6 грн. (комерційна). Наприклад: реклама на 10 слів обійдеться приватному замовнику у 40 грн. за день. Номер мобільного телефона вважається за 2 слова.

Замовити послугу «Рухливий рядок»

Текстова реклама – графічний напис до 40 слів на весь екран, текст читає диктор, можна фото до 5 штук. За слово 5 грн. в день (приватне), 7 грн. (комерційне). За 1 фото 20 грн.

Замовити послугу «Текстова реклама»

Рекламний ролик – виробництво ролика 40 грн. за секунду, прокат в ефірі 2 грн./сек. в день.

Замовити послугу «Рекламний ролик»

Back To Top