skip to Main Content

Школярі Чкаловської громади побували в екопарку.

https://youtu.be/3ofaIUDwU9A Про цікаве та змістовне дозвілля малечі 176 в/о під час канікул подбав НДУ Д.Ш., організувавши для них незабутню поїздку до Харківського екопарку. Близько 200 школярів Чкаловської громади побували в екопарку. Для них було організовано одразу три поїздки.

Read More

Малинівська амбулаторія. Репортаж до Дня медика.

https://youtu.be/0h0ApyDC3pw Малинівська амбулаторія. Тут працює 19 фахівців, які обслуговують 5,5 тисяч місцевих мешканців. Директорка закладу Олена Трубчанінова розповідає, амбулаторія забезпечена усім необхідним, аби послуги тут надавалися якісно і максимально швидко.

Read More

Як у Новопокровській громаді День захисту дітей відзначали.⬇️⬇️⬇️

https://youtu.be/lrVbfhAY_50 Літо починається чудовим святом – Міжнародним днем захисту дітей. У Новопокровській громаді його відзначили концертно-розважальною програмою на свіжому повітрі. Пісні, танці, флешмоби, естафети і конкурси з призами. Малеча була у захваті!

Read More

День захисту дітей у Чкаловській ОТГ.

https://youtu.be/EXEwLx2h4tg Вони такі різні! Веселі та серйозні, чорняві та біленькі, артистичні та сором'язливі. Але всі вони однаково дорогі для нас. Адже вони – наші діти, наше світле майбутнє. 1 червня світ відзначив день захисту дітей. У Чкаловській громаді його зустріли…

Read More
Back To Top