skip to Main Content

В районі привітали комунальників з професійним святом.

https://youtu.be/LWRzUUO-8QY Комунальники – це люди, завдяки роботі яких ми гріємося у теплих будинках, вмикаємо світло, споживаємо воду, ходимо чистими вулицями та милуємося доглянутими парками. Щороку у третю неділю березня представники галузі відзначають своє професійне свято.

Read More

Як у Малинівці та Чкаловському Масляну відзначали. Сюжет за посиланням 👇👇👇

https://youtu.be/uo1XoVUmnUU Завершився масляний тиждень, а разом із тим в усіх населених пунктах Чугуївщини пройшли веселі проводи зими. Масляна, Масляниця – так в народі називають це особливе, неповторне та надзвичайно колоритне свято, яке асоціюється з розвагами, веселощами та смаколиками.

Read More

ВІА «Лейся песня» вітає всіх жінок Великобурлуччини зі святом. Сюжет ⤵️⤵️⤵️

https://youtu.be/7sTwHDZLybI Виступ гурту «Лейся песня» запалив серця чарівних жінок напередодні 8 березня. Так вітали представниць прекрасної половини людства зі святом весни, любові та краси у Велекобурлуцькій громаді.

Read More

Печенізька ОТГ: святковий концерт до 8 березня. Сюжет ⤵️⤵️⤵️

https://youtu.be/g2aCIFhhYTw Напередодні 8 березня актова зала Печенізького БК нагадувала справжній квітник, а від щирих посмішок тут було по-родинному тепло. Самодіяльні артисти Печенізької громади підготували великий концерт. Вокальні, танцювальні та акробатичні номери забезпечили присутніх гарним настроєм.

Read More
Back To Top